אסף כחולי הינו זמר טנור בעל מיומנות רב-גונית לשירה במגוון רחב של סגנונות וז'אנרים. הוא הופיע במספר רב של הפקות אופרה בינלאומיות מאז 2001, כולל ביצירות מאת מוצרט, הנדל וטלמאן, שהבליטו את יכולתו להתמחות בכמה וכמה מסורות שירה וסגנונות מוזיקאלים לאומיים מתקופות שונות. תוך שיתוף פעולה עם תזמורות בינלאומיות ידועות, ביצע אסף יצירות קונצרטיות רבות ואורטוריות כגון "רקוויאם" מאת מוצרט, "משיח" מאת הנדל ו"הבריאה" מאת היידן. שירתו של אסף ניחנת בתשוקה עזה המאפשרת לו להמחיש את ההיבטים החמים והאינטימים יותר של קולו, למשל בביצועיו של שירי "אהבת משורר" מאת שומאן .

לאחרונה הופיע עם הפסנתרנית אורית וולף במספר קונצרטים בישראל ועם התזמורת הסימפונית אשדוד בניצוחו של ואג פפיאן. אסף סיים את סיבוב ההופעות השמיני שלו עם ההרכב הווקאלי אדורו שחגג ב 2016 עשור ברחבי גרמניה ואוסטריה.

אודות

לאסף תואר ראשון (BMus) בשירה ובאמנויות הבמה, מהאקדמיה למוזיקה ע"ש רובין שבאוניברסיטת תל אביב. מאז 2002 הוא מעמיק בלימודי השירה תחת חסותם של פרופ' סקוט וואייר, קומיקו אוקאבו-בוהרמן ובימים אלה עם זמר הטנור

ג'פרי פרנסיס. נוסף על אהבתו לאופרות ומיוזיקלס, מגלה אסף אהבה עזה לאמנות שירי הליד.  מאז 2012 הוא עובד עם הפסנתרנית אפרת לוי ויחד הם מצימאז 2007 הקליט אסף והאנסמבל הקולי הקלאסי-פופולארי "ADORO" יצירות קלאסיות ופופולאריות וחתום בחברת sony music and "universal music". הרפרטואר של "אדורו" הינו נרחב וכולל עיבודים סימפונים ליצירות קלאסיות מפורסמות (שוברט, ורדי, מסקאני, צ'פלין, לוצ'יו דאלה), מוזיקה פופולארית מהמאה ה-20 (גרמנית ובינלאומית) ושאנסון צרפתי (פיאף). על הישגיו הבולטים של "אדורו" נמנים שבעה אלבומים רבי-מכר בגרמניה ובאוסטריה (מעל מיליון עותקים). ההרכב ערך כבר מעל ל-200 הופעות באירופה, כולל הופעה בלתי נשכחת בשער ברנדנבורג לציון 20 שנה לנפילת חומת ברלין. "אדורו" גם הפיקו אלבום לכבוד חג-המולד עם הסופרן אנה פרוהאסקה בחברת דויטשה גראמופון. אסף הופיע עם ברברה סטרייסנד בהיכל O2 בברלין וגם עם הזמרת  קת'רין ג'נקינס ברויאל אלברט הול בלונדון. .עים רסיטלים רבים בגרמניה ובישראל, כאשר הרפרטואר מתמקד באמנות השיר הגרמני ובשירים אמנותיים איטלקיים וישראלים.
 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Amazon - White Circle
  • YouTube Social  Icon
  • iTunes Social Icon

all right reserved to Assaf Kacholi | Kacholimusic@gmail.com